Autoservisas - Ratų suvedimas
KOKYBIŠKAS APTARNAVIMAS
IR VISADA LAIKU.

I-V nuo 8:30 iki 17:00
VI nuo 8:30 iki 14:00
(Šeštadieniais laikinai nedirbame)

  info@suvedimas.lt


Adresas:

Savanorių pr. 276,
Vilnius.

  Žemėlapis

Ratų remontas, montavimas, balansavimas

Profesionalų nuomone, nė viena automobilio dalis nereikalauja tokio kruopštaus dėmesio, priežiūros ir atidumo, kaip padangos. Todėl kad padangos užtikrina automobiliui tvirtą ir tamprų sukibimą su kelio danga. Nuo padangų būklės, specialistų nuomone, labai priklauso automobilio vairuotojo ir keleivių saugumas. O mūsų gyvenimo būdo tempas ir šiuolaikinio žmogaus dinamiškumas žymiai sumažina laiką, skirtą automobilio "peravimui", svarbu, kad tai atitiktų visus reikalavimus ir būtų kruopščiai parinktas paslaugos teikėjas.

Vis didesnę svarbą, bėgant laikui, įgauna padangų permontavimo paslauga, kuri atliekama kokybiška įranga, o vykdomos manipuliacijos - patikimos ir atliekamos operatyviai. Šiandieną kokybiškas ir techniškai nepriekaištingas padangų montavimas mums – tai visapusiškas požiūris į padangų keitimus.

Autoservisas - balansavimas

Ratų balansavimas pašalina vibracijas ir apsaugo padangas, o taip pat pakabos ir valdymo elementus nuo pirmalaikio susidėvėjimo.


Netinkamai subalansuotos padangos gali sukelti vibraciją. Tinkamai subalansuotos padangos užtikrina tolygų apkrovos pasiskirstymą, sumažina vibraciją ir, tokiu būdu, padidina vairavimo patogumą.

Teisingas padangų balansas:
- apsaugo padangas nuo ankstyvo ir netolygaus dėvėjimosi
- komfortas vairuojantKainos


1 rato nuėmimas ir uždėjimas 2 - 3 lt.
1 rato balansavimas 6 lt.
1 rato montavimas ir išmontavimas 6 lt.
1 šniūro uždėjimas 10 lt.

 Nuolaidos

·  Apie mus ·  Paslaugos ·  Kainos ·  Nuolaidos ·  Atsiliepimai ·  Kontaktai ·  Žemėlapis

·  Ratų suvedimas ·  Ratų balansavimas ·  Ratų montavimas ·  Ratų remontas ·  Geometrijos nustatymas"suvedimas.lt" © 2010. Visos teisės saugomos
«S.Zaicevo Autoservisas»