Autoservisas - Ratų suvedimas
KOKYBIŠKAS APTARNAVIMAS
IR VISADA LAIKU.
(8-5) 260-21-55

(+370) 685-36-959 (autoservisas)

I-V nuo 8:30 iki 17:00
VI nuo 8:30 iki 14:00
(Šeštadieniais laikinai nedirbame)

  info@suvedimas.lt


Adresas:

Savanorių pr. 276,
Vilnius.

  Žemėlapis

Apie mus


S.Zaicevo autoservisas dirba nuo 1981 metų. Nuo pačios veiklos pradžios autoservisas teikė specializuotas ratų suvedimo ir ratų remonto paslaugas, kas leido mums pasiekti maksimalios darbo kokybės šitoje siauroje sferoje. Per šį laikotarpį darbuotojų įgyta darbo patirtis garantuoja kokybišką ir laiku atliktą darbą už prieinamą kainą.
 


Nestandartinių problemų sprendimas. Pavyzdžiui, Jūs atvažiavote į autoservisą sureguliuoti ratų suvedimą, o po važiuoklės geometrijos patikrinimo paaiškėja, kad išvirtimas neatitinka normų, o reguliavimas Jūsų automobilyje nenumatytas gamintojo (daugelyje užsienietiškų mašinų nėra galimybės reguliuoti išvertimo ir „kasterio“). Daugelyje atvejų meistras apsiriboja tik suvedimo reguliavimu, o toliau – Jūsų problemos. Mes stengiamės panaudoti paslėptas Jūsų automobilio pakabos konstrukcijos galimybes kad atliktas išvirtimas ir suvedimas būtų normoje. Be to, papildomas mokestis už paslaugas neįskaičiuojamas nepriklausomai nuo darbo sudėtingumo.


·  Apie mus ·  Paslaugos ·  Kainos ·  Nuolaidos ·  Atsiliepimai ·  Kontaktai ·  Žemėlapis

·  Ratų suvedimas ·  Ratų balansavimas ·  Ratų montavimas ·  Ratų remontas ·  Geometrijos nustatymas"suvedimas.lt" © 2010. Visos teisės saugomos
«S.Zaicevo Autoservisas»